Hotel Lesana - Daliborka, Pec

Pec 87, 34401
od 570 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Hotel Lesana – Daliborka nabízí v krásném přírodním prostředí odpočinek, houbaření, sportovnívyžití vč. koupání a rybolovu. Naprosto ideální prostředí pro: rodiny s dětmi (možno i s domácími mazlíčky), firemní akce a školení, sportovní soustředění, ozdravené pobyty a školy v přírodě.

Další informace

K dispozici je 65 lůžek ve 2-5ti lůž. pokojích s vlastním soc.z. a sprchou dále je v nabídce i ubytování vedle hotelu v komplexu LESANKA - 50 lůžek ve 2,3 a více lůž. pokoje 

Provoz hotelu je od dubna do  října.

Další vybavení hotelu:

Herna s biliárdovým stolem a šipkami. Restaurace v hotelu vám poskytne občerstvení během celého dne, informace o kulturních akcích a okolí naleznete na nástěnkách v přízemí hotelu. Rybník u hotelu vám poskytne možnost koupání i lovu ryb. Pro děti jsou zde houpačky a prolejzačky. Pro odpočinek je tu sezení u hřiště i v altánku. Opéct špekáčky nebo maso možno na venkovním roštu. Zahrát si můžete ruské kuželky.  

Pro vaše kola je tu zajištěno umístění pod zámkem. Pro zlepšení vaší kondice máme domluvenou masérku, která kromě klasických masáží dělá i baňky, Dornovu metodu, Speindl Touch, reflexní terapii, používá i biotronickou lampu, vše na základě vašich požadavků. K tomu, abyste mohli dovézt domů i něco na památku, máte možnost navštívit dílnu v Klenčí nebo Kolouči, malované kraslice v Trhanově.

Ceny

Cena za osobu
570 Kč

Včetně polopenze

Služby

Dětský koutek
Konferenční možnosti
Parkoviště
Připojení k internetu
Restaurace
Vstup domácích zvířat
Zahrada

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
65

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Stravování:

formou polopenze, nebo plné penze. Hostům je k dispozici restaurace pro 48 osob a salónek pro 12 osob.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Koupání řeka, jezero
Kulečník, billiard
Rybolov

Okolí

Na své si zde přijdou zejména milovníci houbaření, rybaření, koupání a vyznavači pěší turistiky i cykloturistiky. 

Je zde i mnoho možností pro milovníky  umění a historie (města – Domažlice se svými podloubími, muzea a galerie, hrady a zámky, rozhledny, naučné stezky atd. Dle zájmu jsme schopni zajistit na výlety dopravu mikrobusem. Chodsko je rovněž známé výrobou keramiky (Klenčí, Koloveč) a výbornými chodskými koláči.

Mapa

Velká mapa