Pension Janka, Kdyně

Vodní 117, 34506
od 490 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 100m

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Hledáte kvalitní ubytování pro sebe, své přátele, obchodní partnery, nebo známé? Chcete navštívit Chodsko, Šumavu, nebo Spolkovou republiku Německo? PAK SE JISTĚ ROZHODNETE PRO NÁS !


Další informace

Pension Janka s celoročním provozem nabízí vysoký standart ubytování za přijatelné ceny. Leží ve středu městečka Kdyně, obklopeného krásnou přírodou, zalesněnými hřebeny Kdyňské vrchoviny. Je vyhledávaným ubytovacím zařízením pro turisty, rekreanty i pro hosty na služební cestě.Pension má 8 dvoulůžkových, komfortně vybavených pokojů. Ve dvou z nich je možno využít přistýlky. Na pokojích je úplné sociální zařízení, TV, DVB-T, Wi Fi, minibar. Součástí pensionu je recepce a jídelna. Pension má vlastní parkoviště a garáž pro dvě osobní vozidla.Zájemcům poskytujeme snídaně a to vždy v čase dle požadavku hosta mezi 7,30 a 9,00 hodin. Ostatní stravování je možné přímo v budově penzionu v pizzerii Luigy. Je také možné využít další 4 stravovací podniky, všechny vzdálené do 300 m

  • úplné sociální zařízení
  • TV + SAT
  • minibar
  • internet
  • možnost přistýlky
  • snídaně

Ceny

Domácí mazlíček
250 Kč
Dvoulůžkový pokoj
490 Kč
Jednolůžkový pokoj
650 Kč
Přistýlka
400 Kč
Snídaně
120 Kč

Služby

Připojení k internetu
Parkoviště uzavřené
Garáže
Parkoviště
Restaurace
Vstup domácích zvířat

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
18
Kapacita restaurace
50

Vybavení pokojů

Satelit, kabelová TV
TV
Vlastní koupelna
WC

Okolí

Pension leží v klidné části 200 m od středu města. Je výhodnou základnou pro cesty do SRN,/6km/, na Šumavu /Klatovy 20km/ a na Chodsko /Domažlice 10km/. Okolní krajina s hlubokými lesy je ideálním místem pro rekreaci. Je zde rada významných památek, zřícenin hradů a rozhleden.Pro sportovce je možnost využít místní hřiště, přírodní koupaliště, centrum vodní zábavy, cyklistické stezky, sportovní rybyření, jezdectví, bowling a golf.

Mapa

Centrum 100m
Autobus 800m
Vlak 1.2km
Velká mapa