Penzion Postřekov, Postřekov

Postřekov 274, 34535
od 250 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Penzion je situován v Postřekově, na Chodsku, u Domažlic. Nabízí příjemné, komfortní a při tom cenově přijatelné ubytování. Je provozován pouze část roku, a to mimo topnou sezónu. Tedy zejména přes léto, ale i v teplých jarních a podzimních měsících.

Další informace

Penzion Postřekov se nachází na Chodsku nedaleko pohoří Český les. Najdete zde komfortní ubytování se dvoulůžkových a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Ubytování je vhodné pro dvojice, rodiny s dětmi i větší skupiny. V penzionu se neposkytuje stravování. Klidné okolí skýtá mnoho příležitostí pro trávení volného času. Můžete podnikat výlety po malebném okolí nebo si zajet na památky do blízkých měst.

Ceny

Cena za osobu
250 Kč

Cena za ubytování je 250 až 350 Kč za osobu a noc.

Služby

Dětský koutek
Nekuřácké pokoje
Parkoviště
Připojení k internetu
Společenské prostory
Zahrada
Terasa

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
1

Restaurace

Jídlo si můžete připravit se společné kuchyňce. V přízemí penzionu je prodejna potravin se smíšeným zbožím. V obci najdete tři restaurace.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky

Okolí

Příroda v podhůří Českého lesa skýtá mnoho příležitostí k výletům. Místem prochází několik cyklistických a pěších značených tras. V blízkosti je přírodní rezervace Postřekovské rybníky. V letních měsících lze relaxovat na místním koupališti. V Domažlicích stojí za navštívení muzeum Chodska. Díky blízkosti hranic s Německem se vám naskýtá příležitost vidět krásy i našich západních sousedů.

Mapa

Velká mapa