Penzion Lenin, Hradiště

Hradiště 14, 34543
od 500 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Nabízíme ubytování pro 18 osob ve stylové usedlosti s vlastním sociálním zařízením, uzavřeným parkovištěm, garáží na kola a bezdrátovým připojením k internetu. K dispozici jsou tři dvoulůžkové a čtyři třílůžkové pokoje, toalety, ústřední topení, venkovní krb s možností opékání masa a dalšího.

Další informace

Nabízíme ubytování ve třech dvoulůžkových pokojích a čtyřech třílůžkových pokojích. Každý pokoj má své vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem. Na všech pokojích je dostupné wi-fi připojení k internetu.

Parkoviště se nachází uvnitř statku, který je přes noc uzamčen. Je zde také možnost uzamčení Vašich kol či motocyklů přes noc v garáži. ​

Venku se nachází dvě pergoly, jedna s krbem a tedy i s možností opékání prakticky čehokoli. Pokud byste si přáli marinovaná masa, je nutné je telefonicky objednat na telefonním čísle 606 624 874 alespoň tři dny dopředu.

Bowling V prostorách hospody se nachází dvě bowlingové dráhy. Na nich může srážet kuželky nejenom profesionální hráč bowlingu. Vezměte kamarády či rodinu a přijďte si k nám zahrát bowling.

Ceny

Cena za osobu
500 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Parkoviště
Terasa
Připojení k internetu
Venkovní ohniště / gril
Garáže

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Uspořádejte si u nás rodinnou oslavu, firemní akci s večeří či rautem nebo třeba oslavu jubilea. Z kapacitních důvodů jen do 30 osob a po telefonické objednávce na čísle 606 624 874.

Sportovní možnosti v okolí

Bowling, kuželky

Mapa

Velká mapa