Hotel Zlatá včela, Domažlice

náměstí Míru 131, Domažlice, 34401
od 1.150 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 140m

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Tříhvězdičkový hotel Zlatá včela se nachází přímo v centru historicky významného města Domažlice v Západních Čechách, nedaleko hranice se Spolkovou republikou Německo. Hotel Zlatá včela jde cestou luxusu a kvality za přijatelné ceny a nabízí svým návštěvníkům nejen nadstandartní ubytování v nekuřáckých 9 dvoulůžkových pokojích a 5 apartmánech, ale také nádherný výhled na starobylé centrum s podloubím, novorenesanční radnicí a Dolní bránou. Přímo vedle hotelu se tyčí dominanta města Domažlic, 56 metrů vysoká šikmá věž.

Další informace

Hlavním cílem hotelu Zlatá včela je maximální spokojenost našich zákazníků. Samozřejmostí je milý a ochotný personál, vybavení pokojů (LED TV, telefon, WIFI,denní tisk, fén, bezbariérový přístup, oplocené a monitorované parkoviště) a také široká nabídka volnočasových aktivit či výletů za krásami Chodska a Bavorska. 
Na přání klienta zajistíme donášku jídla na pokoj, buzení telefonem, kadeřnické a kosmetické služby, rezervaci vstupenek na kulturní a sportovní akce, průvodce či tlumočnické služby.
Náš hotel nabízí bohaté kontinentální snídaně přímo v hotelu a příjemné posezení v kavárně Caffé Enzo, která se nachází v přízemí hotelu. Na dobrý oběd a večeři si lze dojít do restaurace Dubina (150m od hotelu).  
Nedílnou součástí hotelu Zlatá včela je wellness a vinný sklípek s bohatým výběrem jakostních domácích i zahraničních vín.

Nově lze v hotelu využít služby směnárny, bez poplatku v měnách CZK a EUR za velmi výhodné kurzy. 

Prostorné luxusní pokoje

Hotel Zlatá včela nabízí 9 dvoulůžkových pokojů a 5 apartmánů. Pro malé hosty na vyžádání dětská postýlka a děti do tří let mají ubytování zdarma.
Všechny pokoje jsou nekuřácké a odpovídají nejvyšším požadavkům kvality a komfortu.
Jsou vybaveny:

  • LED TV s možností připojení HDMI nebo USB
  • telefonem
  • internetovým připojením WIFI
  • osobním trezorem
  • minibarem
  • fénem
  • ručníky

V apartmánech Senior suite a Superior Suite je k dispozici také DVD přehrávač. 

WELLNESS

Parní lázeň, nebo-li sudatorium, je známá od dob starého řecka. Můžete jí využít i v našem hotelu. Speciální parní lázeň s přídavkem jódu Vám nahradí týdenní pobyt u moře.

Ceny

Apartmán
2.300 Kč
Domácí mazlíček
250 Kč
Dvoulůžkový pokoj
1.550 Kč
Jednolůžkový pokoj
1.150 Kč
Přistýlka
500 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Bezbariérový přístup
Masáže
Parkoviště hlídané
Parkoviště uzavřené
Připojení k internetu
Restaurace
Sauna
Terasa
Vířivka
Wellness služby
Nekuřácké pokoje
Rodinné pokoje
Služba praní
Směnárna
Vstup domácích zvířat

Kapacita ubytování a služeb

Čtyřlůžkové pokoje
5
Dvoulůžkové pokoje
9

Vybavení pokojů

Balkón
Lednička
Satelit, kabelová TV
Trezor
TV
Vlastní koupelna
WC
Minibar

Restaurace

Caffé Enzzo naleznete v přízemí hotelu na domažlickém náměstí Míru. Vybírat můzeme ze široké nabídky alko i nealko teplých a studených nápojů, které si lze za pěkného počasí vychutnat také na venkovní terase s výhledem na náměstí. Součástí kavárny je i nekuřácké hotelové lobby.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Squash
Tenisový kurt

Mapa

Centrum 140m
Velká mapa