Hotel Game, Klenčí pod Čerchovem

Klenčí pod Čerchovem, Klenčí pod Čerchovem, 34534
od 1.150 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Hotel Game se nachází v blízkosti malebného městečka Klenčí pod Čerchovem v cetrální oblasti Horního Chodska na úpatí Čerchova, nejvyšší hory Českého lesa (1042 m n m.). Hotel je vzdálen jen 10 km od hraničního přechodu Klenčí - Lísková / Höll - Waldmünchen a 15 km od hraničního přechodu Folmava / Furth im Wald.

Další informace

V hotelu Vás očekává 28 dvoulůžkových pokojů (některé s možností přistýlky) a dva apartmány. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, telefonem a televizorem (vč. satelitního příjmu). Každý pokoj má vlastní balkon s krásným pohledem do krajiny.  

Ceny

Apartmán
2.000 Kč
Čtyřlůžkový pokoj
2.190 Kč
Domácí mazlíček
200 Kč
Dvoulůžkový pokoj
1.290 Kč
Jednolůžkový pokoj
1.150 Kč
Polopenze
150 Kč
Přistýlka
450 Kč
Snídaně
70 Kč
Třílůžkový pokoj
1.740 Kč

Snídaně v ceně


ceny jsou uvedeny za pokoj se snídaní v období 15.6. - 15.9.

Služby

Bezbariérový přístup
Konferenční možnosti
Masáže
Nekuřácké pokoje
Parkoviště
Připojení k internetu
Restaurace
Rodinné pokoje
Vstup domácích zvířat

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
89
Dvoulůžkové pokoje
28
Kapacita restaurace
55
Počet apartmánů
2

Vybavení pokojů

Balkón
Satelit, kabelová TV
TV
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Hotel GAME má pro své hosty širokou nabídku možností posezení při dobrém jídle a pití: Stylově zařízená hotelová restaurace s kapacitou 55 míst a salonek 25 míst, sál pro společenské akce, rodinné oslavy či svatby s kapacitou 70 míst. V těsné blízkosti restaurace se nachází z části krytá venkovní terasa, která je oblíbena a žádána při grilování a společenských akcích často doplněných bohatými rauty. Náš hotel nabízí jídla klasické české kuchyně, žádané lehké pokrmy .  V neposlední řadě není možno zapomenout na nízkokalorická či dietní jídla, která připravujeme především podle přání hosta.

Kongresové možnosti

Firemní akce

Hotel Game je již řadu let častým místem pro konání školení, seminářů, pracovních zasedání, prezentačních akcí, kongresů a konferencí. Velkou výhodou hotelu je široká nabídka doprovodných služeb, čímž vzniká spojení školicích aktivit s relaxační a sportovní činností. Novinkou v r.2006 je otevření nového kongresového sálu (na místě bývalého casina) s kapacitou až 150 míst. Je zde velká možnost uspořádání prostoru pro konkrétní potřeby plánované akce. K dispozici je kvalitní vybavení - flipcharty, promítací plátna, moderní audiovizuální technika, videoprojekce, dokonalé ozvučení + bezdrátové mikrofony, DVD, připojení na internet, kancelářský servis.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Běžkařské stopy
Cyklostezky
Golf
Lyže, snowboard
Rybolov
Tenisový kurt
Volejbalový kurt

Mapa

Autobus 1.5km
Vlak 2km
Velká mapa